NEDEN TÜRKİYE'DE TADAVİ OLMALISINIZ ?

image

image

Neden Türkiye ?

Türkiye’ye diş tedavisi için gelen hasta sayısı gün geçtikçe arttıyor. Avrupa’nın önde gelen ülkelerinin yanı sıra Amerika ve Arabistan yarımadasından da birçok ülkeden hasta gelmektedir. Diş tedavinizi olurken bir yandan da Türkiye’nin güzelliklerini yakından tanıyabilme fırsatını elde edebilmek hastaların dikkatini çekiyor.

İsviçre,İsveç,Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere

gibi ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulması bunun en büyük nedenlerinden biri olarak sayılabiliyor. Özellikle implant, zirkonyum, diş beyazlatma, estetik diş dolgu, laminate veneer ve kanal tedavisi gibi uygulamalar hastalar tarafından sıklıkla ülkemizde tercih ediliyor. Bununla birlikte yurtdışı ülkelerinde diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, diş tedavilerinde Türkiye’nin tercih edilmesinin başında geliyor.

Son Teknoloji Sistemler

Diş tedavileri için ülkemizin seçilme nedenlerinin başında kuşkusuz ki son teknoloji ile donatılmış, Akredite hastaneler gelmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, Denta Power Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak uluslararası standartlara uygun, Akredite poliklinikleri ile dünyanın dört bir yanından gelen hastalara hizmet veriyoruz..

Uygun Fiyatlara Diş Tedavisi Olma İmkanı

iş tedavileri dünyanın birçok yerinden oldukça pahalı işlemler arasında yerini alıyor. Türkiye ise çok daha uygun fiyatlar ve ücretler karşılığında hastaların en iyi tedaviyi görebileceği ülkelerin başını çekiyor. Bu nedenle birçok uluslararası hasta Türkiye’de diş tedavisi olmayı tercih etmektedir.

İstanbul’u Gezme İmkanı

Kaliteli ve uygun tedavi ve uzman diş hekimlerinin yanı sıra birçok hasta Türkiye’ye geldiğinde sadece diş tedavisi olmuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin güzelliklerini de yakından tanıyabilme ve gezebilme imkanına sahip oluyor.

Tedavinizi Aksatmayın

Sizde Mutlu Gülümseyenler Klübüne Katılın

Randevu Alın